Na sportowo

portal sportowo-rekreacyjny

Znane trenerki fitness

By on 23 maja 2016

W tym miejscu możesz przeczytać o trenerkach fitness, które są popularne w Polsce i na świecie. Trenerki te zmotywowały wiele kobiet do tego, aby ruszyły się z kanapy i prowadziły aktywny tryb życia. Poznajcie bliżej znane trenerki fitness.

Ewa Chodakowska – jest jedną z najbardziej – o ile nie najbardziej – rozpoznawalna trenerką fitness w Polsce. Porwała do aktywności wiele kobiet, jej FanPage liczy prawie 2 miliony osób. Codziennie dodaje wiele różnych zdjęć, motywujących cytatów. Na jej profilu można również zobaczyć wiele ciekawych metamorfoz, które zostały osiągnięte dzięki zestawom ćwiczeniowym zaproponowanym przez Ewę.

Ewa Chodakowska publikuje również zdrowe jadłospisy, jak również propozycje potraw. Trenerka publikuje również wiele prywatnych zdjęć dzięki czemu, zyskuje sympatię swoich fanek.

Anna Lewandowska – Anna Lewandowska, to żona piłkarza Roberta Lewandowskiego, ona również – podobnie jak Ewa Chodakowska zajęła się aktywacją kobiet do codziennego ruchu. Anna Lewandowska publikuje propozycje zdrowych potraw, dzięki którym nie tylko wskazówka na wadze pokaże mniej, ale również polepszy się samopoczucie. Profil facebookowy Anny liczy prawie milion polubień i wciąż rośnie. Anna jest coraz bardziej rozpoznawalna i coraz więcej kobiet i mężczyzn chce jej zaufać w drodze do pięknej sylwetki i dobrego samopoczucia.