Na sportowo

portal sportowo-rekreacyjny

Na czym polega zabieg modelowania sylwetki

By on 8 sierpnia 2017

 

We współczesnej medycynie estetycznej ważną rolę odgrywa modelowanie sylwetki. Kraków jest miejscem, gdzie wiele kobiet decyduje się na zabiegi poprawiające urodę.

Jakie zabiegi są skuteczne do modelowania sylwetki?

Zabiegi modelowania sylwetki to rozwiązanie dla osób, które mimo diety i regularnych ćwiczeń nie mogą pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej w wybranych partiach ciała. Pacjentki z Krakowa najczęściej ubolewają nad nadmiarem tłuszczu na ramionach, brzuchu, biodrach i udach. Uporczywą walkę z niechcianym tłuszczem można wygrać dzięki modelowaniu sylwetki o charakterze nieinwazyjnym dostępnych np. w WWW , które odbywają się bez użycia skalpela i ryzyka powikłań.

Lekarze z klinik w Krakowie podkreślają, iż modelowanie sylwetki to nie pojęcie tożsame z odchudzaniem. Warto zdać sobie z tego sprawę, zanim zapadnie decyzja o wizycie w klinice zajmującej się usuwaniem tłuszczu. Nie istnieją zabiegi pozwalające osiągnąć idealną sylwetkę bez złożonego wysiłku. Starania lekarzy w zabiegach modelowania sylwetki muszą być wsparte odpowiednią dietą i ćwiczeniami. Dla osiągnięcia jak najlepszych efektów, lekarze z klinik w Warszawie, Poznaniu, czy Krakowie zalecają, by 2–3 tygodnie przed planowanym zabiegiem przejść na dietę ze znacznie ograniczoną ilością tłuszczu.

Modelowanie sylwetki w gabinetach przynosi dużo lepsze efekty niż domowe.
Modelowanie sylwetki w gabinetach przynosi dużo lepsze efekty.