Na sportowo

portal sportowo-rekreacyjny

Kupując kajak pamiętaj o swoim budżecie!

By on 5 stycznia 2018

 

Wiele osób nie szczędzi pieniędzy, które wydają na swoje pasje i zainteresowania. Doskonale to rozumiem, ponieważ sam lubię inwestować w swoje hobby. Jednak trzeba tutaj być ze sobą szczery. Jeżeli planujesz kupić kajak, to warto żebyś najpierw określił swój budżet, którego nie przekroczysz.

 

Często obserwując różne sklepy mamy ochotę wybierać najdroższe kajaki. To całkowicie normalne. Sprawdź asortyment kajakowcy.pl – mnie z reguły przekonują najbardziej właśnie najdroższe modele. Mam wrażenie, że to jest podświadome przekonanie droższe=lepsze, mimo że tak nie zawsze jest.

 

Jeżeli planujesz kupić kajak, to warto żebyś określił swój budżet podpowiada secjalista.172777066_960_720(27)
Jeżeli planujesz kupić kajak, to warto żebyś określił swój budżet.

 

Żelazny budżet!

  •  Określ swój budżet, który jesteś w stanie przeznaczyć na kupienie kajaka i jest to suma, której nie przekroczysz. Być może dopłacając więcej faktycznie kupisz lepszy sprzęt, jednak to twoje hobby i nie powinieneś na nie wydawać zbyt dużo pieniędzy.172777066_960_720(26)
  • Pierwszą rzeczą, na którą powinieneś zwracać uwagę gdy oglądasz kajaki w sklepach powinna być ich cena. Jeżeli kajak jest zbyt drogi to od razu odrzucasz jego ofertę i przechodzisz do kolejnej.
  • Tak naprawdę nie ma sensu przyglądać się droższym ofertom, jeżeli twój budżet na to nie pozwala. Chyba, że czysto hobbystycznie. Jednak jeżeli szukasz czegoś co chcesz kupić, to skup się na kajakach, które są w zasięgu twoich możliwości finansowych. Jeżeli się na nich skupisz to podjęcie decyzji o tym co kupić będzie znacznie łatwiejsze.