Na sportowo

portal sportowo-rekreacyjny

Doskonała Szkoła Trenerów – Warszawa zaprasza!

By on 9 marca 2018

Gdzie w Polsce jest najlepsza Szkoła Trenerów? Warszawa chyba nie zaskakuje! Program jaki oferuje 133366(72)szkolenie http://www.wszechnica.uj.pl/pl/trener/szkola_trenerow/ trwa 13 dni, co gwarantuje kompleksowe warunki do nauki samodzielnego planowania i realizacji przyszłych projektów. Każdy z uczestników po odbyciu pełnego przeszkolenia zyskuje praktyczne narzędzia pomagające zrozumieć podstawy szkolenia, pozwala także na umiejętne kształtowanie przyszłych zadań jakie również wspomaga szkoła trenerów. Warszawa jako centralny punkt Polski pozwala wszystkim chętnym z łatwością zasięgnąć wiedzy i zaczerpnąć z doświadczenia trenerów praktyków.

Szkoła trenerów Warszawy zapewnia niezwykłą różnorodność prowadzonych zajęć. Wśród ciekawych form szkolenia znaleźć można między innymi:

  • 133366(71)
    Najlepsza Szkoła Trenerów? Warszawa.

    mini wykłady,

  • dyskusje i zajęcia w małych grupach,

  • praca z pomocą urządzeń audiowizualnych,

  • zajęcia z elementami coachingu i psychologii,

  • a także wiele innych.

 

Uczestnicy mogą wykazać się podczas zajęć szkoły trenerów. Warszawskie warsztaty pozwalają wszystkim na aktywny udział, możliwość wykazania się w poznanych metodach i technikach pracy, a także możliwość prowadzenia elementów szkolenia! Praktyczne zastosowanie umiejętności zdobytych na zajęciach jest wisienką na torcie, a symulowane sytuacje pomagają sprawdzić uczestnikom stan wiedzy po szkoleniu.